10. Sınıf Eğitim Programı-Kolejin Asrın Özel VIP Anadolu Lisesi| Bahçelievler -Üçyol - İZMİR

  • Bizi Arayın

    0232 262 94 62
  • Bize Yazın @

    bilgi@asrinegitim.com.tr

Eğitim Programi

10. Sınıf Eğitim Programı

10. Sınıf Eğitim Programı

 

Üniversite sınavlarında yüksek başarı yakalamanın yolu 9. ve 10. sınıfta planlı ve programlı çalışmaktan geçer. İşte bu sebeble okulumuz işi en baştan sıkı tutarak öğrencilerimizle programlı bir çalışma içindedir. Öğrencilerimizin hedef belirlemesi, motive olması, çalışma programı oluşturması vb. birçok konuda onlara yardımcı olmaktayız.

10. sınıfta öğrencinin artık YKS hazırlıklarına ciddi anlamda başlaması gerekmektedir. Öncelikli hedefimiz; 10. sınıf öğrencilerinin doğru alan seçimine yardımcı olmaktır. Öğrencimizin hedefleri ve yetenekleri doğrultusunda; sınıf rehber öğretmeni, okul rehber öğretmeni ve eğitim koçumuz ile her öğrenciyi ayrı ayrı değerlendiriyoruz. Bu değerlendirme aşamasında mutlaka velilerimiz ile koordineli bir çalışma yürütüyoruz. En doğru alan seçimi için bir takım (Okul - Öğrenci - Veli) ruhuyla hareket ediyoruz.

Alan seçimi tamamlandıktan sonra öğrencilerimizin akademik kariyer planlamasını, kendi istek ve yetenekleri doğrultusunda planlıyoruz. Biz bu yolda öğrencilerimize yeteneklerini keşfetmeleri için uygun ortamı sağlıyoruz. Rehberlik Sistemiz ile her öğrenci kendi yol haritasını kendi çizecektir.

Kolejin Asrın VIP Özel Anadolu Lisesi olarak uyguladığımız Eğitim Sistemi ile öğrencilerimizin yüksek akademik başarıyı yakalanmasına olanak sağlıyoruz. Yüz yüze ögrenme ile web destekli ögrenmenin en avantajlı yanları birleştirilerek gerçekleştirilen sistemle her birey kendi başarı öyküsünü yazacağına inanıyoruz. Eğitimi bireyselleştirdiğimiz okulumuzda her öğrenci kendini gerçek bir BİREY olarak hissedecektir.