YKS Hazırlık Programı-Kolejin Asrın Özel VIP Anadolu Lisesi| Bahçelievler -Üçyol - İZMİR

  • Bizi Arayın

    0232 262 94 62
  • Bize Yazın @

    bilgi@asrinegitim.com.tr

Eğitim Programi

YKS Hazırlık Programı

YKS Hazırlık Programı

Özel Kolejin Asrın Anadolu Lisesi sadece klasik bir okul değildir, aynı zamanda tüm eğitim-öğretim ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz kompleks bir eğitim yuvasıdır. Hem okul hem dershane hem etüt merkezi hem de kurs olarak tüm hizmetleri aynı çatıda topladık. Okulumuz dışında başka hiçbir eğitim desteğine ihtiyacınız olmadan, TYT- AYT hazırlıklarını kurumumuzda rahatça sürdürebilirsiniz. Böylece gereksiz zaman kaybını da önlersiniz.

Üniversite sınavlarına hazırlık çalışmalarının en yoğun olduğu 11. ve 12. sınıflarda; uzman ve deneyimli öğretmen kadromuz ile öğrencilerimizin hedeflerine ulaşmasına rehberlik yapıyoruz.

Bireysel Rehberlik Sistemi :

Bireye özgü rehberlik sistemiz ile öğrencimizin akademik hayatını; istekleri ve hedeflerine göre planlıyoruz. Uzman rehber öğretmenimiz ve eğitim koçumuzla öğrencilerimizin sınava hazırlık döneminde gelişimini bire bir takip ediyoruz. Ve bu akademik gelişim süreci hakkında da velilerimize düzenli bilgi akışı sağlıyoruz.

Tarama Testleri :

12. sınıf öğrencilerimize her hafta düzenli olarak tarama testleri uyguluyoruz. Böylece TYT sınavına kadar eksik oldukları konuları görüp, bu doğrultuda tekrar bir takviye çalışması yapıyoruz.

Deneme Sınavları :

Her hafta uyguladığımız kurumsal ve özgün deneme sınavları ile öğrencilerimizi TYT sınavı öncesinde sıkça prova yapma şansı buluyor.

Bireysel Çalışma Programı :

Öğrencilerimizin kişisel gelişimlerini yakından takip ediyoruz. Bireysel danışmanlık programımız altında her öğrenciye kendi seviyesinde çalışma programları hazırlıyoruz.

Kurumsal İçerikli Yayınlar :

Kurumsal ve sınav sistemine uygun yayın evlerine ait soru bankalarını ve ders föylerini kullanıyoruz. Özgün yayınlarımız ile farklı seviyedeki öğrencilerimize uygun kaynağı gösteriyoruz.

Seminerler :

Üniversite sınavına hazırlık sürecinde tüm öğrenciler belli dönemlerde psikolojik sorunlar yaşamaktadır. Öğrencilerimizin bu tür sorunlar yaşamaması adına düzenli olarak destek ve bilgilendirme seminerleri düzenliyoruz.