9. Sınıf Eğitim Programı-Kolejin Asrın Özel VIP Anadolu Lisesi| Bahçelievler -Üçyol - İZMİR

  • Bizi Arayın

    0232 262 94 62
  • Bize Yazın @

    bilgi@asrinegitim.com.tr

Eğitim Programi

9. Sınıf Eğitim Programı

9. Sınıf Eğitim Programı

Üniversite sınavlarında yüksek başarı yakalamanın yolu 9. ve 10. sınıfta planlı ve programlı çalışmaktan geçer. İşte bu sebeble okulumuz işi en baştan sıkı tutarak öğrencilerimizle programlı bir çalışma içindedir. Öğrencilerimizin hedef belirlemesi, motive olması, çalışma programı oluşturması vb. birçok konuda onlara yardımcı olmaktayız.

9. sınıfta öğrencinin okulu, öğretmenlerini ve arkadaşlarını sevmesi ve içselleştirmesi akademik ve sosyal başarı kazanması için çok önemlidir. İşte bu sebeble; Kolejin Asrın VIP Özel Anadolu Lisesi olarak öğrencilerin okula oryantasyonu konusunda büyük bir titizlikle çalışıyoruz. Tüm sınıflarımız, öğretmenlerimiz personellerimiz ortak bir dayanışma ve işbirliği içinde iyi bir takım olmak amacıyla büyük bir gayret gösteriyoruz.

Öğrencilerimiz 9. sınıfa başlar başlamaz rehberlik servisimiz tarafından bire bir yakından takip edilir.  Öğrencilerimizin yeni bir okula ve sosyal çevreye adaptasyonunu kolaylaştırmak adına uzman danışmanlarımız tarafından profesyonel bir destek sağlanmaktadır. Öğrencilerimizin akademik kariyer planlamasını, kendi istek ve yetenekleri doğrultusunda planlıyoruz. Biz bu yolda öğrencilerimize yeteneklerini keşfetmeleri için uygun ortamı sağlıyoruz.  Rehberlik Sistemiz ile her öğrenci kendi yol haritasını kendi çizecektir.