Yabancı Dil Eğitimi-Kolejin Asrın Özel VIP Anadolu Lisesi| Bahçelievler -Üçyol - İZMİR

  • Bizi Arayın

    0232 262 94 62
  • Bize Yazın @

    bilgi@asrinegitim.com.tr

Eğitim Programi

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı Dil Eğitimi

Yabancı Dil Eğitiminde Hedeflerimiz: (Our Aim)

- Yabancı dil departmanı olarak, en başta okulumuz öğrencilerine yabancı dili günlük yaşamlarının bir parçası haline getirerek ömür boyu kullanacakları temel taşlardan biri olduğunu benimsettirmek.

- Öğrencilerimize alanında uzmanlaşmış öğretmenlerle yabancı dili yaşayarak öğretmek, yabancı dilin gerektirdiği Four Skills “Reading-Writing-Listening-Speaking” (Okuma-Yazma-Dinleme-Konuşma) kazandırmak.

- Yabancı Dil Sınıfı öğrencilerimizin üniversiteye giriş yabancı dil sınavında  başarılı olmalarını sağlayarak hayalini kurdukları gelecek mesleklerine sahip olmaları doğrultusunda yabancı dil eğitimlerini tamamlamalarını sağlamak.

- Ulusal ve uluslararası yabancı dil alanındaki yarışmalarda yer alarak başarılı olmalarını ve sosyalleşmelerini sağlamak.

- Yabancı dilde sunum yapabilmelerini, öğrendikleri yabancı dilleri kullanarak yıl içi ve yılsonu etkinlikler yapmalarını sağlamak.

- IS (Integrated Skills-Tüm dil becerilerinin ve gramerin birlikte öğretilmesi). - CS (Communication Skills-Konuşma, dinleme gibi iletişim becerilerinin birlikte öğretilmesi).